Yeniden Refah Partisi’nden milletvekili aday listesi – TAM LİSTE

Cumhur İttifakı üyesi olmasına rağmen ayrı liste ile seçime girme kararı alan Yeniden Refah Partisi, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın onayının ardından milletvekili aday listesini YSK’ye teslim etti.

Listeyi teslim ettikten sonra konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri Suat Pamukçu, “28. dönem milletvekili seçimleri ile ilgili listelerin YSK’ye verilmesinin son günü. Yeniden Refah Partisi olarak bizler de yoğun bir çalışma sonunda 81 ilin tamamını kapsayan listelerimizi bugün YSK’ye verdik. Yoğun bir çalışma dedim. Özellikle seçim takvimi açısından sürenin çok kısa olmasının gerçekten yoğun bir çalışma gerektirdi. Bu çalışmayı yapan kardeşlerimin hepsine teşekkür ediyorum. Verdiğimiz listeler, 81 ili kapsıyor. Türkiye’de 81 ilde kendi logomuzla kendi amblemimizle seçimlere katılıyoruz. Ancak tabii ki daha önce yaptığımız ittifak protokolü çerçevesinde Cumhur İttifakı’nın kapsamı içinde seçimlere girmiş oluyoruz. Cenab-ı Hakk bu seçimleri milletimiz için, insanlık için hayırlı eylesin. Bu seçimlerde inşallah yüz akıyla çıkmış olacağız. Şimdiden partimize gönül vermiş olan bütün seçmenlerimize şükranlarımızı arz ediyoruz. Kendilerimizden azami desteği beklediğimizi de ifade ediyorum” dedi.

ERBAKAN İSTANBUL’DAN ADAY

Pamukçu, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın, İstanbul 2. Bölge 1. sıradan aday olduğu bilgisini verdi.

İşte Yeniden Refah Partisi belli olan milletvekili aday listesi:

Adana

GÖKTÜRK BOYVADAOĞLU

MEHMET SERTAÇ DURAK

ŞULE GÖK TÜDEŞ

REMZİ OĞUZ YILMAZ

BURAK YİĞENOĞLU

İSA AYANOĞLU

BAHADIR CEYHANLI

ERDİNÇ ANTEPÜZÜMÜ

NİHAL AĞCA

ERKAN CAN

ERCAN ATALAY

SİNEM ULUDAMAR

HÜLYA AKKÖZ

Adıyaman

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Afyonkarahisar

HAKAN ŞEREF OLGUN

MUSTAFA ENİS ARABACI

SAFFET ACAR

OKŞAN ULUSOY EFE

GÖNÜL AR GÜNGÖR

İBRAHİM ACAR

Ağrı

ÖZHAN KOÇİNTAR

METİN AYDEMİR

KENAN KAÇMAZ

ÇAĞDAŞ ÇELİK

Amasya

İBRAHİM MERMER

MEHMET KİP

HİKMET RUŞEN MENEKŞE

Ankara 1. Bölge

KORAY AYDIN

AHMET EŞREF FAKIBABA

KEVSER OFLUOĞLU

YETKİN ÖZTÜRK

MİNE BAŞ

BURÇİN ÇİÇEK

METEHAN ERDEM

OSMAN TOPAL

ONUR HONDOROĞLU

ECE ÖZEN AKAN

AHMET ALTIPARMAK

AHMET ERENOĞLU

MUHAMMET ECEL

Ankara 2. Bölge

ADNAN BEKER

SEDAT AKSAKALLI

UĞURHAN FERUDUN BERAT TİRYAKİ

FATMA ÖZKAN

MUHARREM BEŞİR

RAMAZAN DEĞERLİ

ERDOĞAN YILDIRIM

FATMA GÜLÜMSER BİROL

NADİR ÇETİNKAYA

ÖZCAN DAĞGEÇ

ELMAS YAĞMUR

Ankara 3. Bölge

YÜKSEL ARSLAN

KÜRŞAD ZORLU

FATİH KOCA

SEVİN ÇAĞLAYAN

TAMER KAYAALP

SERDAR SARGIN

MEHMET ARSLAN

KADRİYE ÜNLER

BERNA ŞAHİN

SEVGİ YALAV

MUSTAFA TOLGA ÖZTÜRK

MEHTAP DEMİRHAN ÖZDEMİR

Antalya

UĞUR POYRAZ

AYKUT KAYA

ALİ ADNAN KAYA

AYŞEN KURT

SERKAN TETİK

İLHAMİ OKUDAN

MEHMET BAŞARAN

NESRİN ÜNAL

MUSA ERTUĞAN

MESUT YILMAZ

DURMUŞ KAPLAN

ARİF KOCABIYIK

BAŞAK KARATAŞ

DURMUŞ ALİ ARSLAN

NEŞE TOKER

LEVENT ÖZDEMİR

HATİCE AVCI

Artvin

HAMZA GEZMİŞ

HÜSEYİN IŞIK

Aydın

ÖMER KARAKAŞ

AHMET ERTÜRK

TUĞÇE CANPOLAT YILMAZ

ERHAN ALGAN

SEMRA YÜCEL

FEVZİ KÖSE

CEMAL SARI

PINAR ÖNCER

Balıkesir

TURHAN ÇÖMEZ

ÖZLEM URAL

NEDİM TUNA

KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK

NİLGÜN BAŞARAN

MUSTAFA LEMİ AYTEKİN

METİN ÖZGÜR

KEMAL GİRGİN

MEHMET ÇALIK

Bilecik

HALİL AYDOĞDU

EREN GÜVEN

Bingöl

HASAN KIZILBOĞA

SEMA TANİN

AHMET ARPA

Bitlis

EDİP SAFTER GAYDALI

LEVENT NASIR

MAŞALLAH ASLAN

Bolu

AHMET ÖRNEKBAŞ

İRFAN BAYAR

SUAT ORHAN

Burdur

FARUK ERKAN

SAFA SÖNMEZ

MEHMET YAVAŞ

Bursa 1. Bölge

YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU

SEVİNÇ ATABAY

YÜKSEL YILMAZ

ŞEYDA ŞAHİN

YAHYA BAHADIR

BİRGÜL YILDIZ GÜNAY

RESÜL KAPLAN

ÖZGÜR ŞİMŞEK

EVREN ŞAHİN

FEYZA TEMEL

Bursa 2. Bölge

HASAN TOKTAŞ

İBRAHİM ALAGÖZ

ORHAN ÖZER

SERMİN CAN ÖZENSOY

ERDAL AY

HATİCE DENİZ

ZAFER MİLLİ

OSMAN ATALAY AKMAN

ENVER YENİÇERİ

DİLEK DURAK

Çanakkale

RIDVAN UZ

CENGİZ YALÇIN

ZİŞAN ÖZAYDIN

MEVLÜT İNANÇ

Çankırı

MEHMET ALİ KARAMEMİŞ

OYA YAKIN

Çorum

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Denizli

YASİN ÖZTÜRK

İBRAHİM ŞENEL

KADİR TATIK

ŞEBNEM BABABALIM YAĞCI

UĞUR ÇİZMECİOĞLU

VEYSEL KARAÇOR

NAZLI YAŞATÜRK

Diyarbakır

VEJDİN ENSARİOĞLU

MUSTAFA ŞENAY CANORUÇ

ERDAL YILMAZ

HÜSEYİN GÜRAN

SEÇİL AKIN

MEHMET EMİN EKİN

AHMET BAŞARİ

KENAN KAYA

EMRULLAH ÇERİ

YAKUP ÖZKAYA

NAZIM KAYA

ERKAN YILMAZ

Edirne

MEHMET AKALIN

DİLEK KIRMIZI

HASAN HAKAN ŞAHİN

HÜSEYİN ERKİN

Elazığ

İRFAN SÖNMEZ

YÜKSEL ERCAN

ABDULKERİM EFLATUN

ŞENAY ALADAĞ DEMİREL

NAHİT BAYKARA

Erzincan

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Erzurum

ZEKAİ KAYA

MELİH KIRKPINAR

FATMA CANAN UÇAR

FATİH ARAS

FATİH KARATAŞ

ESRA AKPINAR

Eskişehir

İDRİS NEBİ HATİPOĞLU

ÖZLEM AYRANCI

MELİH AYDIN

ÖMER İBRAHİM SAYIN

HAKAN KAYMAK

YAĞMUR GÜRSÖĞÜT

Gaziantep

MEHMET MUSTAFA GÜRBAN

MEHMET AY

MEHMET ÖZBERK

MEDİNE İLAY YILDIRIM

MUSTAFA ALTUNBAŞ

MEHMET MURAT YAPRAK

MESUT NİZİPLİOĞLU

SEMA ALBAYRAM

MEHMET ALİ YILDIRIM

TİBET EKİNCİ

OKTAY İYİSARAÇ

NERMİN TUZCU

HASAN ALPDOĞAN

ABUBEKİR TEK

Giresun

ÜNZİLE YÜKSEL

HAKAN BEKTAŞ

KAYA YILDIZ

MUSTAFA DİZDAR

Gümüşhane

MUZAFFER ALTIPARMAK

BEDRİ AĞAÇ

Hakkari

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Hatay

ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN

GÖKHAN ZAN

GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE

SARPER DAVUT

İLYAS UYGUR

MEHMET OĞUZ TURAN

AYLİN ANIL ARSLAN

OSMAN AĞCA

ÇAĞATAY KARAMANOĞLU

MUHAMMET MUSTAFA BALCI

TUNA EBRU ÖZDEMİR

Isparta

AYLİN CESUR

TİMUÇİN KODAMAN

İSMET YILMAZ

FARUK TORUN

Mersin

BURHANETTİN KOCAMAZ

AYDIN ENES SEYDANLIOĞLU

ALİ ER

ESRA KAHRAMAN

ÖZER ÖZEL

MEHMET TURGUT

YÜKSEL ÇELİK

ESİN ERKOÇ

ALİ RIZA ÖZDENİZ

MEHMET TÜRE

MEHMET YUNUS SEVEN

MUSTAFA ATEŞ

HİLAL USTA

İstanbul 1. Bölge

NİMET ÖZDEMİR

BURAK AKBURAK

MUSTAFA CİHAN PAÇACI

BAVER MİROĞLU

DURSUN ÇOLAK

TAHA ORHUN ERTÜRKMEN

ALİ COŞKUN

EMİNE KÜÇÜKALİ

RAŞİT EMİR SÜER

MURAT KARAMAN

VEDAT BAYRAM

YÜCEL COŞKUN

OĞUZHAN HASAR

HATİCE DİLRUBA OĞULCUKLU

CEVAT SARAÇ

YÜCEL AYDIN

MERAL ALEMDAR

AHMET ÇELEBİ

AHMET SELÇUK CAN

İHSAN ÖNDER ALBAYRAK

AYSEL KIRALİ

HÜLYA ARICI

UĞUR HÜSEYİN HASANÇEBİ

BARIŞ TAVLAŞOĞLU

KADİR KÜRŞAT ARSLAN

BÜLENT ASLAN

RAMAZAN UĞURAL

MEHMET ERİŞEN

ARİF TEVETOĞLU

AYŞE KIRAÇ

ERDAL DEMİR

SEDAT GÜRKAN

SEVİM DEMİR

CELAL MAHMUT SOLAK

NAZLI YURDUSEVEN

İstanbul 2. Bölge

MEHMET SATUK BUĞRA KAVUNCU

SALİM ENSARİOĞLU

BAHATTİN BAHADIR ERDEM

ECE GÜNER

HATİCE CEREN YILMAZ

HATİCE KAYALI

MÜJDAT ÖZTÜRK

MUSTAFA YAZICI

ABDULLAH ŞALCI

ALİ ÇELİK

FİSUN MEHLİKA TOCA

İSMET KOÇAK

ALİ AKGÜN

ERİŞ CESUR

BARBAROS HAYRETTİN MAHİROĞULLARI

ERHAN ÖZKAN

BİLAL UZUN

GÖKHAN KARGI

HASAN HOŞBEN

RAİF GÜLER

ASLIHAN ELİBOL

YILMAZ DAĞDELEN

MUSTAFA ALKAN KÜÇÜKLER

NAZLI ASPAY ŞENER

AFFAN MAHMUT KEÇECİ

ARZU BAŞKAN

ÖMER LÜTFİ ÖZENÇ

İstanbul 3. Bölge

ERSİN BEYAZ

SEYİTHAN İZSİZ

AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU

ŞÜKRÜ KULEYİN

CELAL KARAPINAR

HAMZA YURTSEVER

ALİ KIDIK

MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ

METİN BOZKURT

FEVZİ FATİH OĞUZ

ETHEM BAYKAL

ÜLKÜ AYAYDIN

DOĞAN AVCI

ADNAN SİNAN ÇAKIROĞLU

AYHAN BÖLÜKBAŞI

METE KOCA

SURURİ KARABAL

NAZMİYE İZGİN

SEVİNÇ GÜMÜŞ

MEHMET ALİ UYKUR

ZEKİ BULGAN

ARZU ÖNŞEN

ŞULE AĞAÇAYAK ERSOY

HÜRANA GÜNGÖR

MELİHA APAYDIN

ARZU ŞİMŞEK

BUSE ALBAYRAK

MERYEM TANRIVERDİ GÖKTAŞ

ATAKAN ÖZKAN

HASAN KAYA

ŞEREF TAMTÜRK

ASİYE KÜÇÜKYILMAZ

BURAK USTALI

KÜRŞAT ÖZER

SELMA SARICIOĞLU ÇALIŞKAN

FİLİZ ÇELİK

İzmir 1. Bölge

DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU

ÜMİT ÖZLALE

ÖZTÜRK KESKİN

ÜLKÜ DOĞAN

ALİ TOPÇU

FİGEN YILDIRIM

LÜTFİ İLTERİŞ ÖNEY

İSMAİL AYBARS AKSOY

ASLAN SEZGİN

GİZEM ALBAŞ

KAAN ALTINDAĞ

MURAT ÇAKAR

HASAN YILDIZ

GÜLŞAH SAKAR

İzmir 2. Bölge

HÜSMEN KIRKPINAR

YİĞİT KARAKIŞ

ARZU YILDIRIM

TAMER CÜCÜ

DİNÇER IŞIKTAŞ

MÜJDE HARPUT APAK

MÜMİN YALÇINKAYA

YELİZ ÇULHA

BÜLENT UYGUR

MİRAN BACGEROĞLU

MUSTAFA NURİ DENİZ

NAZLI BUKET KARASU

MEHMET HALİS KÖSE

MEHMET EMİN CANTÜRK

Maraş

AHMET ÇABUKEL

NESLİHAN KOCA NERGİZ

ZİYA DUMLUPINAR

BURAK SERT

ŞEYMA AYTEMİZ ARSLANTÜRK

İRFAN MERT YIKAN

EMİNE LEBLEBİCİ

SERDAL KURTOĞLU

Kars

ALPASLAN YÜCE

AYTAÇ ERMAN KESGİN

AYŞE TARLAK YILMAZ

Kastamonu

AHMET KATAR

METİN ATEŞ

MUSTAFA GÜVENÇ

Kayseri

DURSUN ATAŞ

ABDULLAH İLKER SUNGUR

HÜSEYİN CENGİZ GÜRBÜZ

BETÜL TOSUN

KAZIM YÜCEL

SERAP DURMUŞ

SÜLEYMAN BOZKURT

MEHMET SEBATİ ATAMAN

SEDAT KILINÇ

BELGÜZAR KILIÇ

Kırklareli

TÜRKER YÖRÜKÇÜOĞLU

SİBEL PİŞKİN

HİLMİ KAHRAMAN

Kırşehir

TURAN YILDIRIM

ASAF KAYAOĞLU

Kocaeli

LÜTFÜ TÜRKKAN

ŞANBAZ YILDIZ

MEHMET KAMİL ŞİRİN

PELİN FİLİZ COŞTUR

NESLİ GÖKÇE KONDU ÇAĞLAYAN

ALİPAŞA NAİPOĞLU

ABDULKADİR ERBAĞCI

YÜKSEL ERCAN

ÖZHAN AŞKIN ÖZTÜRK

HASAN SIR

SEDA BÜYÜKKARA

GÜZİN AŞKIN ALPARSLAN ATALI

AŞKIN ÖZÖN

SAVAŞ EMİNOĞLU

Konya

ÜNAL KARAMAN

FAHRETTİN YOKUŞ

SELİN TOZOĞLU

OSMAN FEDAİ

SÜLEYMAN ŞENOL

YAŞAR YAMAN

TOLUNAY ÖZÇELİK

ESRA TOTAN

NURİ ÜNALAN

ERHAN GÖKMEN

HASAN HÜSEYİN HADİMLİ

ADNAN AYYILDIZ

İSMAİL AFŞAR

İBRAHİM ÇALIŞKAN

SEMA VADİ

Kütahya

ORHAN ÖZATİK

SEYDİ KARAKUŞ

EROL ERTÜRK

NURCAN DUYGU

TANSU COŞKUN

Malatya

ŞEYHMUS GÖÇMEZ

ATİLLA ŞAHİN

ELİF APOHAN

SELÇUK HAN

METİN KAPIDERE

MENİJE NUR ÖZCAN

Manisa

ŞENOL SUNAT

HASAN ERYILMAZ

FİLİZ TUĞÇE AYRANCI İPLİKÇİ

MEHMET KOÇ

GÜRHAN ÖZCAN

ORKUN ŞIKTAŞLI

ASLI ÖZ

KAZIM ÖZSOY

BİRGÜL BOZKURT

MEHMET DOĞAN

Mardin

ENVER ABEŞ

SONGÜL SADİOĞLU

ABDULLAH KARAKEÇİ

ABDULMUTALİP IRMAK

ŞEYHMUS MUSAOĞLU

AZİZ ARDA UĞUR

Muğla

METİN ERGUN

BEHÇET SAATCI

MEHMET TOSUN

GÜLGÜN ÇOLAKOĞLU

AYFER İLHAN ÖÇER

TULGAY HASAR

ÖMER KAYA

Muş

MÜMTAZ YAVUZ

UMUT DENİZ GÜNEYSU

EFEKAN KEMALOĞLU

Nevşehir

RASİM ARI

MESUT ERDOĞAN

AYŞE GÖL MIHÇI

Niğde

MÜMİN İNAN

OLGUN EYTEMİŞ

FETDAH GÜLTEKİN

Ordu

İDRİS NAİM ŞAHİN

ONUR ŞAHİN

ÇİĞDEM ÇELENK KARAKAYA

MURAT VARDAL

EBRU AVCI BAŞARAN

FEYZA NUR YALÇIN ÖNER

Rize

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Sakarya

ÜMİT DİKBAYIR

SELÇUK KILIÇASLAN

ARZU AKÇALIŞKAN

EDİZ SERDİP DOKUMACI

DUYGU ÇETİNKAYA ACAR

YUNUS AYDEMİR

ALPER ALPAY

HAKAN BAYKAL

Samsun

ERHAN USTA

İMREN NİLAY TÜFEKÇİ

AHMET KARKUCAK

YUNUS GÜN

BİRSEN ÖZTÜRK

HALİL İBRAHİM YALGIN

EFE AYDIN

UFUK GÜLŞEN

KAZIM CAN ŞEN

Siirt

İLHAN YİĞİT

SERVET TARDUŞ

ABDULMECİT NAS

Sinop

YILMAZ ŞANLAN

BAKİ TAŞKIRAN

Sivas

CELAL DAĞGEZ

AHMET BOZDOĞAN

SERAP BOZPOLAT AYAN

MERVE YILDIZ YARAY

TOLGA SAY

Urfa

EMİN YETİM

MUHAMMET ALİ ARUSOĞLU

MUSA MANGAL

MAHMUT SUBAŞI

CEM KARAKEÇİLİ

MEHMET ŞAHİN GÜLEL

MEHMET EMİN GÜVENÇ

MUSTAFA DİRİER

HÜSEYİN SİRHAN GÖKDOĞAN

GÜLCAN CENGİZ

MEHMET HAMCAN

MEHMET YILDIRIM

ÖMER FARUK AİŞEOĞLU

İHSAN KAYA

Tekirdağ

SELCAN HAMŞIOĞLU

SERTAÇ ALKAYA

HAZIM TAMER DODURKA

ZEKİ UZUN

AYNUR ÇEŞMELİLER

ŞERAFETDİN TERZİ

MEHMET İLKER ATASEVER

CEM CAVCAR

Tekirdağ

SELCAN HAMŞIOĞLU

SERTAÇ ALKAYA

HAZIM TAMER DODURKA

ZEKİ UZUN

AYNUR ÇEŞMELİLER

ŞERAFETDİN TERZİ

MEHMET İLKER ATASEVER

CEM CAVCAR

Trabzon

YAVUZ AYDIN

ASLAN GÜNER

SERPİL AKÇAY

TAHSİN AKYÜZ

AKIN ÇELİK

BÜLENT ARSLAN

Tunceli

ROZAN ALİ FAYIK

Uşak

MUHAMMET GÜR

DALYAN ÖZDEMİR

TOLGA PİRİNÇCİ

Van

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Yozgat

LÜTFULLAH KAYALAR

ALİ KEVEN

İSMAİL YILMAZ

NAFİYE BALÇIK

Zonguldak

EVRİM BALBALOĞLU

TOLGA GÖREN

MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU

MUSTAFA ADİL ÖZKAN

RENDA OKAY

Aksaray

TURAN YALDIR

ALİ ABBAS ERTÜRK

NACİYE AKKUŞ TÜRK

GÜRSEL KESKİN

Bayburt

KARABEY KADRİ KARAOĞLU

Karaman

ATİLA ZORLU

ZİHNİ KOCAERKEK

FADİME HARMANİZİ

Kırıkkale

BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK

ORHAN KILIÇ

SEVİM PEHLİVANLI ÖZBEK

Batman

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Şırnak

ADİL ÖZÇINAR

NURETTİN İLÇİ

OSMAN FERFOOĞLU

DOĞUKAN YAYCI

Bartın

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Ardahan

AYTEKİN KAYA

NABİRE REÇBER

Iğdır

KEREM AKBULUT

TAMER BAŞARAN

Yalova

AYHAN KÜÇÜK

ERSİN AKYÜZ

ELİF AKYOL TOSUN

Karabük

KÜBRA DURSUN

İSMAİL YALAV

OZAN CANYURT

Kilis

MUSTAFA ARAZ

MUSTAFA POLAT

Osmaniye

ELİF LOĞOĞLU

MEHMET DEMİR

ADEM KIDIK

FATİH KILINÇ

Düzce

ADAY GÖSTERİLMEDİ

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*