Evlendikleri Çeşme’de aşk tazelediler

Alaçatı’da aşk yaşamaya başlayan Ebru Şahin ile Cedi Osman, mutlu birlikteliklerinin ardından hayatlarını birleştirme kararı almıştı. Kapadokya’da sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ diyen Ebru Şahin, 1 Temmuz’da Makedonya’nın Ohrid şehrinde ünlü basketbolcuyla nikâh masasına oturmuştu.

NİKAHI ACUN ILICALI KIYMIŞTI

Yakın dostlarının ve aile fertlerinin katıldığı samimi bir törenle evlenen ikilinin şahitliğini yakın dostlarından Abdullah Bulut ve Okan Can Yantır üstlenmişti. Makedonya’da kıyılan resmi nikâhın ardından Türkiye’ye gelen ünlü çiftin Çeşme’deki düğününe; sanat, sosyete ve spor camiasından tanınmış simalar katılmıştı. Törendeki temsili nikahı Acun Ilıcalı kıymıştı.

DÜĞÜN MEKANLARINDA DENİZE GİRDİLER

Düğün yaptıkları mekânda denize giren çift, mutluluk ve romantizm dolu bir gün geçirdi. Çift tanıştıkları ve düğün yaptıkları Alaçatı’daki lüks beach’te tatil yapmak ve dinlenmek için geri döndü. Burada denize girdiler ve anılarını tazelediler.

SUDA ROMANTİK ANLAR

Karı-koca önce plajdaki şezlonglarına kurulup uzun uzun sohbet etti. Daha sonra Ebru Şahin tek başına denize girdi. Ardından Cedi Osman, Ebru Şahin’e katıldı. Eşine sarıldı ve suda romantik anlar yaşadılar. Sonra da birlikte yüzdüler.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x