72 kilo veren Esin Gündoğdu sosyal medyada aşkını ilan etti

‘Olacak O Kadar’, ‘Baba Oluyorum’, ‘Karımın Dediği Dedik Çaldığı Kontrbas’, ‘Hayat Yokuşu’, ‘Aşk Yeniden’ ve ‘Yeni Gelin’ gibi projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren Esin Gündoğdu, ameliyat olarak fazla kilolarından kurtuldu.

138 kiloya kadar çıktıktan sonra ameliyat olan Esin Gündoğdu, 72 kilo verdi. Fazla kilolarından kurtulan oyuncu, son haliyle adeta bambaşka biri oldu.

AŞK POZLARI

Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Gündoğdu’nun bir süredir Gökhan Ülger ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, sevgilisiyle romantik pozlarını Instagram hesabından yayınlayarak ilişkisini ilan etti.

ESİN GÜNDOĞDU KİMDİR?

Esin Gündoğdu, 1 Ocak 1977 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya geldi. Avrupa Yakası dizisiyle oyunculuk kariyerine adım adan Esin Gündoğdu, Virgül tiyatrоsu ile uzun yıllar pek çok оyun sahneledi.

Gündoğdu; yayınlandığı döneme damgasını vuran Avrupa Yakası’nın ardından Baba Oluyorum, Olacak O Kadar, Merhaba Hayat gibi tеlеvizyon programı ve dizilerle adından sıkça söz ettirdi.

Ünlü oyuncunun sinema sektöründe rol aldığı ilk yapım ise Şahan Gökbakar imzalı Recep İvedik 2 filmi oldu.

2013 senesinde gelen bir teklifin değerlendiren oyuncu Eskici Bit Pazarı reklam filminde rol almıştır. Kısa film kariyerinde ise Çanta isimli film bulunmaktadır.

Verdikleri kilolar sonrası bambaşka birine dönüşen ünlü isimler…

Ümit Erdim

Yeşim Ceren Bozoğlu

Feyza Civelek

Pelin Öztekin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir